ERDAV VAKFI’NDAN “SÜNNET ŞÖLENİ”

3 Ay ve 10 yaş aralığı çocuklar için düzenleyeceğimiz ücretsiz sünnet şölenine kayıtlar devam etmektedir. Başvurular 14 Haziran’da sona erecek.Başvurular,Erdav Vakıf merkezinde yapılacaktır.İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ettirileceği şölende, çocukların kıyafetleri de Vakıf, Dernek ve Hayırseverler tarafından karşılanacaktır. Sünnet Şöleni başvuruların tamamlanmasından sonra belirlenecek olan bir tarihte yapılması planlanmaktadır..

Erzincan Hayra Hizmet ve Dayanışma Vakfı (ERDAV) ve Erzincan Kültür Eğitim Yardımlaşma Derneği (KEYDER) olarak “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, çocuklarımızın ve ailelerimizin mutluluğunu paylaşmak amacıyla düzenleyeceğimiz bu etkinlik ile çocuklarımızın sünnet işlemlerini uzman hekimler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz.

Başvurular Erdav vakfına dilekçe ile yapılacaktır. Sünnet işlemlerinin tamamlanmasının ardından sünnet olan yavrularımız için şölen düzenlenecek, yavrularımız ve aileleriyle bir araya gelinecektir inşallah.”